„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja mająca na celu „Rozwinięcie działalności gospodarczej poprzez usprawnienie gospodarki ściekowej oraz zwiększenie bazy hotelowej” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 LEADER Poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Rozwój działalności gospodarczej.

Pearl, The Best Hotel To Stay

Restauracja

Smaczne obiady, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe

Restauracja
Obiekt posiada trzy klimatyzowane sale:

sala restauracyjna 60 osób

sala biała 40 osób

sala balowa 150 osób

Oferujemy naszym gosciom smaczne potrawy tradycyjnej kuchni polskiej. Polecamy napoje zimne i alkoholowe. Bariści podają kawę bardzo dobrych firm włoskich. W okresie letnim polecamy ogródek piwny, gdzie można spokojnie odpocząć.

Restauracja poleca również usługi związane z cateringiem. Zapewniamy kompleksową obsługę wszelkich imprez, bankietów, szkoleń oraz spotkań zarówno w pomieszczeniach jak i plenerze.

Imprezy okolicznościowe
Organizujemy kompleksową obsługę uroczystości rodzinnych w hotelu. Dla młodzieży organizujemy studniówki i półmetki. Catering nasz obsłuży każdą imprezę w domu, zakładzie pracy i plenerze. Prowadzimy turnusy integracyjne i szkolenia.